Hakkımızda

Hakkımızda

Çekmeköy asansör servis bakım onarım

Polat Asansör, kurulduğu tarihte tüm yetki belgelerini alarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Asansör sektörüne ve kullanıcılara hizmet, ürün ve çözümler sunmaktadır.

Konusunda uzman teknik personeli, hızlı, ekonomik ve zamanında iş teslimi anlayışı ile çalışan firmamız kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarına ait ürünler ve teknoloji yakından takip eden üretim ve hizmet alt yapısı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Çekmeköy Asansör Servis Firmamız, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dublex kumanda sistemli, şahıs, sedye ve yük asansörlerinin montajı ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Polat Asansör, yük asansörü, insan asansörü, servis asansörü, sedye asansörü, hidrolik asansörler, monşarj asansörü, engelli asansörleri ve özel tasarım asansörler konusunda servis, bakım, onarım, yedek parça, tamir, acil servis konusunda hizmet vermektedir.

Polat Asansör, gereksinimlere göre; 100 kg.'dan 20.000 kg.'a varan kapasitelerdeki asansörleri, engelli platformları, konut, AVM, endüstriyel tesis, Plaza ve iş merkezi, çarşı, hastane, havaalanı, metro vb. yaşam alanlarına uygulamaktadır.

Asansör Bakım Onarım Servis Revizyon Hizmet Bölgelerimiz;

Asansör Bakım Onarım Servis Revizyon Hizmet Bölgelerimiz;
İstanbul Başta olmak üzere Erzincan, Bayburt, Refahiye, Köse, Kelkit, Şiran , Gümüşhane vb. il ve ilçeleri ile çevre il ve ilçelerde asansör, servis, bakım, onarım, arıza, tamir, asansör yedek parça ve akipmanları konularında ürün ve hizmet sunmaktayız.