Bakım Onarım

Asansör Bakım Onarım

Asansör Bakım HizmetleriPolat Asansör, insanların ve/veya yüklerin taşınmasında kullanılan asansörlerin hizmete alındıktan sonra çevre, insan ve canlıların sağlık ve güvenliğini tehdit etmeyecek şekilde kullanımlarını sağlamak üzere; işletilmesi, bakımı, yıllık kontrolü, bakım ve servis hizmetlerini ve satış sonrası hizmetleri garantili ve kaliteli olarak vermektedir.

Sürekli kullanılan asansörlerin aşınan ve korozyona ugrayan parçalarının değiştirilmesi, mekanik, elektronik vs. bakımlarının yapılması asansör sistemlerinizin verimli ve güvenli çalışmasını sağlar. Asansörlerinizin kullanım sıklığına göre haftalık, aylık ve yıllık bakımları konusunda profesyonel ve uzman ekibimiz tarafından İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ilçelerinde verilmektedir.

Polat Asansör, asansörlerin kullanılması esnasında, can ve mal güvenliğini teminen sürekli kontrol altında tutulabilmesi için çalışmaktadır.

Bakım İşlemleri;
1) Yağlama ve temizleme,
2) Mekanik ve Elektriksel Kontroller,
3) Kurtarma çalışmalarını,
4) Ayarlama işlemlerini,
5) Kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak meydana gelebilen ve asansörün karakteristiklerini etkilemeyen bileşen onarımı veya değiştirilmesini kapsamaktadır.

Polat Asansör, tesislerinizde kurulu asansörlerinizin aylık periyodik bakımlarını 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81-1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.